Birlikte Çalışalım

Birlikte çalışmanın Bereketi

     2005 yılında kurulan şirketimiz,kuruluşunda  A Grubu Seyahat Acentası ve IATA üyesi olarak faaliyete başlamıştır. Firmamız kuruluş amacı olan, İnanç Turizmine yönelerek yoğun bir şekilde Umre ve Hac Organizasyonları düzenlemekte ve sektörümüzün gerektirdiği tüm alanlarda faaliyet göstermektedir.

     Hizmet sektöründeki zorlukların bilincinde olan ve bu zorlukları en kısa sürede aşıp, size en iyi hizmeti verecek kapasitede uzman bir ekiple çalışmaktayız. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar güvenilirliğimizin ve başarımızın göstergesidir.

     Gerek Türkiye gerekse Suudi Arabistan’da oluşturduğumuz sağlam alt yapı ve Suud Hac Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, IATA ve Türsab’dan aldığımız yetki belgeleri sizlere daha iyi hizmet olanağı sunmakta ve kalıcılığımızı garantilemektedir. Sahip olduğumuz bu farklılıkları hizmet anlayışımızla birleştirerek firmamızı  ön sıralara taşımanın gururunu yaşamaktayız.
 

     Üstelik Adres Tour ve AdresBilet farkıyla artık kurumsal seyahat, fuar ve kongre hizmetlerinin hepsi tek çatı altında, uzman kadrolar tarafından titizlikle incelenerek seçilmektedir. 

AMACIMIZ

     İkbal Turizm olarak kurumsal amacımız, umre misafirlerimize kayıt oldukları programlar da en iyi hizmeti vererek, bereket ve kazanç sağlayan şube ve acenta zincirimizi genişletmektir.

İSTEKLERİMİZ

 • Bu amaca iki taraflı ulaşabilmek amacıyla, ortaklarımızdan bazı kriterleri karşılamalarını beklemekteyiz.

 • Sektörümüzün önemli kriterlerinden biri güvenilir ve itimat edilen bir yapıda olunmalı . Bu sebeple ortaklarımız, bu kriterlere uygun olmalıdır. Bu konuda son onay tarafımızdan verilmektedir.

 • Seçilen şehirde İkbal Turizm ile çalışan başka acenta olmamalı İkbal Turizmin o şehirde şubesi bulunmamalı

 • Birlikte çalışacağımız sistemimizi içeren sözleşme imzalanmalıdır.

 • Şube kurulum masraflarının sizler tarafından karşılanması gerekmektedir.

 • Sizin şubeniz bir anlamda bizim şubemiz de olacağı için profesyonel yaklaşım ve sürekli işbirliği çok önemlidir.

 • Umre hizmeti tedariki tamamen İkbal Turizm ve Sey Ltd Şti tarafından sağlanacağı için, ortaklarımızdan güvence vermeleri istemekteyiz.

 

LOKASYONDA DİKKAT EDİLECEK NOKTALAR

 • Hedef lokasyon:

Umre şirketlerinin olduğu bölgeler seçilmeli

 • Ulaşılabilirlik

Umre misafirlerinin çıkabileceği katlar yada asansörlü binalar tercih edilmeli  

 • Büyüklüğü ve Planı

Umre misafirlerinin görüşmelerinin rahat ortamda olabileceği,kişisel ihtiyaçlarının giderilebileceği(tuvalet,mescid) daire konseptinde olmalı

 • EĞİTİM

     Eğitim, başarılı bir işletmenin en önemli şartıdır. Bu sebeple yeni bir şube yada acenta faaliyete başlamadan önce çalışacak personel,İkbal Turizm Operasyon Eğitim Departmanı tarafından belirlenecek mekân ve zamanda gerekli oryantasyon eğitimlerini alarak çalışmaya başlamalı ve devam eden süreçte güncel eğitimlere katılmalıdır.

 SÜREKLİ İŞBİRLİĞİ

     Sürekli İşbirliği, çalışma prensibimizin ve iş ortaklığımızın temel ilkelerinden birini teşkil etmektedir. “Birlikten dirlik doğar” yaklaşımıyla iş ortaklarımız ile sürekli iletişim halinde ve sürekli işbirliği içerisinde olmayı tercih ederiz.

 

 • KURUMSAL SORUMLULUK

     Kurumsal Sorumluluk, piyasada güvenirliği olan markamızın tüm değerlerinin muhafaza edilmesi için bir ön şarttır. Misafirlerimize karşı sorumluluğumuzdan ve bize duyulan güvenden doğan bu sorumluluğumuzun tutarlılığı ve sürekliliği kurumsal varlığımızın da devamını sağlamaktadır. Kurumsal Sorumluluğumuz kısaca müşterilerimize karşı sorumluluk, çevreye karşı sorumluluk ve kendimize karşı sorumluluğumuz olarak ifade edilebilir.