İkbal Turizm yine farkını konuşturdu. Fiyat olarak Türkiye’yi salladı

Rüya gibi umreler sloganıyla sektörde kaliteli, nitelikli umre hizmetine imza atan İkbal Turizm, 2016-2017 umre sezonunu da farkını ortaya koyarak açtı . İkbal Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Ümit Bulut, “Anadolu coğrafyasının bir çok bölgesinde şubeleştik ve sezonu İkbal Turizm fiyat farkıyla umrecilerimizin hizmetine açtık” dedi.

 

Rüya gibi umreler sloganıyla sektörde kaliteli, nitelikli umre hizmetine imza atan İkbal Turizm, 2016-2017 umre sezonunu da farkını ortaya koyarak açtı . İkbal Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Ümit Bulut, “Anadolu coğrafyasının bir çok bölgesinde şubeleştik ve  sezonu İkbal Turizm fiyat farkıyla umrecilerimizin hizmetine açtık” dedi.
 

Sakarya, Kocaeli, Eskişehir, Trabzon, Erzurum, Gaziantep ve Antalya’da şubeleşme çalışmalarını bitirdiklerini ve ilk gruplarını 15 Kasım tarihinde Mukaddes yolculuğa çıkaracakları müjdesini veren Kadir Ümit Bulut, “Fiyat olarak sektörü sallamamamızın temelinde Mekke’de kiraladığımız Kadir Plaza’nın çok büyük avantajları oldu. Genç ve dinamik ekibimiz, Mekke’de kendi otelimiz ve en önemli dinamizmimiz Allah (c.c.)’ünün misafirlerine hizmet aşkımızla İkbal Turizmin farkını ortaya koyuyoruz” dedi.
 

İkbal Turizmin mukaddes yolculukta kalite ve güvenini ortaya koyan, Yüce Peygamberin ayaklarını sürdüğü toprakların bilgi ve enformasyon boyutuyla tanıtımını en güzel şekilde gerçekleştiren bir tur imkanını sunarak Allah’ın misafirlerine hizmet etmenin boyun borçları olduğunu belirten Bulut, “Kısıtlı ve dar imkanlarla bu mukaddes yolculuğa çıkan kardeşlerimiz, önce Allah’ın misafirleri, sonra bizim misafirlerimizdir. Onlara yapacağımız hizmetin Allah nezdinde çok önemli olduğunu bir vazife telakki ederek, gerek Mekke’de gerek Medine’de en güzel organizasyonları yapmayı borç biliyoruz. Resulullah (sav)’in ve O’nun gökteki yıldızlar mesabesindeki sahabilerinin gezindiği topraklarda, sevgi ve saygı gözyaşlarımızı bırakacağımız, gönül gözüyle bu mukaddes beldeleri dolaşacağımız tüm güzellik kareleri, bizim hizmet şerefimizdir” açıklamasını yaptı.
 

İkbal Turizm’in kalitesiyle ve müşteri memnuniyetiyle farkını ve markasını ortaya koyduğunu, bu çerçevede şimdiye kadar Umre ibadeti gerçekleştirdikleri misafirlerinden tam puan aldığını hatırlatan Bulut, “Biz yurt dışı seyahati yapıyoruz. Bu seyahatte misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak, çevreyi ve bölgeyi tanıtmak, detaylı şekilde bilgilendirmek, umre ibadetinin hazzını yaşatacak tüm detayları ortaya koymak bizim öncelikli görevimizdir. Belki de ömrü boyunca bir daha böylesi bir imkanı yakalayamayacak misafirlerimize umre ibadetinin manevi atmosferini yaşatmak için en iyi şekilde ağırlamayı boyun borcumuz biliyoruz. Sadece bir umre değil, ayrıca Hudeybiye Umresi’ni de yaptırarak ibadetin güzelliğini yaşatmak, Harem’de tesbih namazına kadar farklı aktivasyonlarla misafirlerimizin mukaddes topraklarda en iyi şekilde ağırlanmasını sağlamayı ilke edinmiş durumdayız. Umre ibadetini yapan ve bu manevi atmosfere giren misafirler, Allah’ın misafirleridir. Allah’ın misafirlerini mukaddes topraklarda attıkları her adımdan sorumlu olarak ibadetlerinin hazzını yaşatmak bizim sorumluluk misyonumuzdur” diye konuştu.